O společnosti

TEFCO CZ a.s. je dynamicky se rozvíjející společnost.

Úklidové služby provádíme od roku 2006, prostřednictví společnosti MÍSTECKÁ STAVEBNÍ s.r.o. Vznik akciové společnosti se datuje od 7.1.2008 s cílem poskytovat úklidové služby. Dále jsme rozšířili služby o dodávky zboží pro úklid a hygienu, správu-údržbu nemovitosti a služby technické.

Naše společnost aspiruje na to, aby nabízený sortiment zboží i úklidových služeb byl co nejkomplexnější, ve svém oboru co nejlepší. Trvale proto investujeme do oblasti lidských zdrojů a nejmodernějších progresivních technologií, abychom co nejlépe uspokojili přání svých zákazníků.

Naše zaměření

Denně uklízíme jak kancelářské budovy, tak i výrobní a skladové prostory. Pružně jsme schopni zajistit i takové požadavky klientů, jako např. úklidy mezistropních prostorů nad papírenským strojem, či úklid objektu po požáru. Samozřejmostí jsou i úklidy budov po stavebních pracích a různé nárazové úklidy. Provádíme úklidy venkovních ploch v areálech a činnost spojenou s malými parkovými úpravami.

Průmyslové úklidy

TEFCO CZ, a.s. zajišťuje také průmyslové úklidy, a to jak pravidelné mytí výrobních hal, za použití nejmodernějšího strojního vybavení od předních světových firem, tak i různé nestandardní práce, jako úklid podstřešní konstrukce výrobní haly, mytí vnějšího i vnitřního pláště budovy, čištění strojního a skladového zařízení, apod. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni nejen na poli bezpečnosti práce a nakládání s nebezpečnými látkami, ale i v používání moderních technologií.

Naše firma používá převážně české úklidové prostředky a pomůcky. V některých případech, a to hlavně u průmyslových úklidů, kdy české výrobky nedosahují kvality, nebo se vůbec u nás nevyrábí, používáme výrobky zahraniční. Tyto hledáme na současném trhu, prověřujeme jejich kvalitu a vybíráme ty nejlepší.

Sponzorujeme

MISS PRINCESS WORLD


www.missprincessworld.com

Okruh Františka Bartoše


www.rabamotosport.cz

Mateřská škola Polanecká 92/4, Ostrava – Svinov

www.zssvinov.cz

CarTec Group, s.r.o.

Ve spolupráci s firmou CarTec Group, s.r.o. sponzorujeme tenisové a golfové turnaje.

www.bmwcartec.cz